Call of Juarez: Gunslinger. Klimatyczny zwiastun zwiastuna (wideo)

Call of Juarez: Gunslinger

Premiery gry Call of Juarez Gunslinger (na PC, Playstation 3 i Xbox 360, ale tylko w dystrybucji cyfrowej) powinniśmy się spodziewać jeszcze w maju

Kiedy ostatnio graliście w dobrą grę w klimatach Dzikiego Zachodu? Pewnie już dość dawno temu, ale już niedługo pojawi się odpowiedni kandydat: Call of Juarez: Gunslinger.
Call of Juarez to seria stworzona przez polskie studio Techland. Dwie pierwsze części były klasycznymi strzelaninami osadzonymi w realiach Dzikiego Zachodu. Gry odniosły spory sukces i doczekały się dobrej opinii u graczy.
Tą ostatnią popsuła trzecia część, czyli Call of Juarez: The Cartel. Głownie dlatego, że zamiast westernu dostaliśmy czasy współczesne i walkę z meksykańskimi kartelami narkotykowymi (więcej o serii Call of Juarez przeczytacie w naszym tekście Historia polskich gier: seria Call of Juarez).

Dlatego trudno uznać decyzję twórców o powrocie na Dziki Zachód za decyzję nietrafioną.

W Call of Juarez: Gunslinger wcielimy się w łowcę nagród polującego na najsłynniejszych/najgroźniejszych rewolwerowców. Główne mechanizmy rozgrywki mają – w ogólnym założeniu – przypominać Call of Juarez: Więzy Krwi. Tyle, że będzie jeszcze więcej strzelania z rewolwerów.

A dziś światowy wydawca gry – Ubisoft – zaprezentował teaser najnowszego trailera gry (pełna wersja pojawi się 14 marca):


Call of Juarez Gunslinger
Call of Juarez Gunslinger
Call of Juarez Gunslinger

Zdjęcia

  • Call of Juarez: Gunslinger
Komentarze
Gregor
Gregor pon., 2013-03-11 21:28

Zapowiada się interesująco.

Jak będzie, zobaczymy. 

Polecamy