Call of Juarez: Gunslinger. Gameplay z Dzikiego Zachodu (wideo)

Call of Juarez: Gunslinger

Call of Juarez: Gunslinger

Po czyjej stronie jest sprawiedliwość? Po stronie tego, kto szybciej strzela. Zobaczcie, jak w akcji prezentuje się gra Call of Juarez: Gunslinger.
Silas Graves – tak się nazywa bohater gry Call of Juarez: Gunslinger.
Jak tłumaczą sami twórcy z polskiego studia Techalnd, Silas jest połączeniem faktów z historii Dzikiego Zachodu i naszych wyobrażeń o tamtych niebezpiecznych czasach.
Silas będzie też narratorem gry, dzięki czemu mamy poznać kilka ciekawych historii.

Ale Call of Juarez: Gunslinger to nie gra RPG od której spodziewamy się głębokiej fabuły. To strzelanina od której spodziewamy się rewolwerowych pojedynków. I tych nie zabraknie. Wcielając się w Gravesa poznamy takich bohaterów jak Pat Garrett, Jesse James czy Butch Cassidy. A nasz rewolwer nie będzie miał zbyt długich przestojów...

Zdjęcia

  • Call of Juarez: Gunslinger
Komentarze
krzesimira
krzesimira pt., 2013-03-15 14:11

ciągle nie jestem przekonana

ciągle nie jestem przekonana do grafiki w tej grze. wiadomo są takie tytuły, w których w ogóle nie zwraca się na to uwagi. ale tu... no brzydko jest :/ i nie mogę tego ścierpieć =P

ZicZac
ZicZac pt., 2013-03-15 14:20

W sumie

@krzesimira:

to najgorzej wypadają tu postacie. Same lokacje na filmiku nie są złe, ale twarze rewolwerowców rzeczywiście wyglądają jakby były z innej gry. Toporne są.

MicMus
MicMus pt., 2013-03-15 14:26

. . .

Oprawa graficzna prezentuje się dobrze, postacie również wyglądają dobrze tylko ta krew tak nie za bardzo wygląda.

AMOK
AMOK pt., 2013-03-15 16:25

Po tym co mówił na seminarium

Po tym co mówił na seminarium Pan Mateusz Piaskiewicz z Techlandu nie obawiam się o ten tytuł. To będzie stare dobre Call of Juarez tylko z nowymi bohaterami i przygodami. Zagram na pewno :)