Call of Duty: Infinite Warfare. David Hasselhoff w akcji (wideo)

Call of Duty: Infinite Warfare - Zombies in Spaceland

Call of Duty: Infinite Warfare - Zombies in Spaceland

Fot. Infinity Ward

W grze Call of Duty: Infinite Warfare nie zabraknie trybu zombie. Akcja Zombies in Spaceland przeniesie nas do kosmicznego lunaparku. W rolach głównych zombie. I David Hasselhoff.
W Zombies in Spaceland Wszystko będzie stylizowane na lata 80. minionego wieku. Miejscem akcji ma być wspomniany kosmiczny lunapark pełen zombie i innych atrakcji.

Parkiem zawiaduje były aktor, a obecnie reżyser Willard Wyler (w tej roli Paul Reubens). Właśnie zaprosił on czwórkę aktorów na przesłuchanie...

Aktorzy mają reprezentować cztery archetypy bohaterów lat 80-tych: sportowca, kujona, popularnej dziewczyny i rapera. Podobnie jak w poprzednich odsłonach trybu zombie, tak i tym razem każda z grywalnych postaci została zagrana przez znanego aktora. Tym razem są to: Seth Green, Ike Barinholtz, Jay Pharoah i Sasheer Zamata.

Swoją rolę ma tu także David Hasselhoff, który wciela się w tajemniczego DJ-a udzielającego graczom porad.

- Seria Call of Duty cieszy się tak bogatą historią związaną z oddanymi fanami, którzy zainspirowali nas do wzięcia tego, co najlepsze w kooperacyjnym trybie gry w z jedną z naszych ulubionych dekad w historii popkultury: latami 80. - komentuje Brian Bright z Infinity Ward. - Zombies in Spaceland to zupełnie nowe doświadczenie z zombie, gdzie blask dnia spotyka nocne strachy. Będzie przystępne dla nowych graczy, lecz również zaoferuje głębszą warstwę rozwoju postaci, a wszystko to przepełnione easter eggami i mechanizmami, które będą gratką dla wszystkich fanów zombie. Nie możemy się doczekać, aż fani dostaną okazję spróbowania tego na własne oczy tej jesieni.


Premiera gry Call of Duty: Infinite Warfare na PC, PlayStation 4 i Xbox One została zaplanowana na 4 listopada.

Zdjęcia

  • Call of Duty: Infinite Warfare - Zombies in Spaceland
  • Call of Duty: Infinite Warfare - Zombies in Spaceland
  • Call of Duty: Infinite Warfare - Zombies in Spaceland
  • Call of Duty: Infinite Warfare - Zombies in Spaceland
Komentarze
ID1976
ID1976 ndz., 2016-08-28 15:26

David wciąż żywy. Świetna

David wciąż żywy. Świetna wiadomość dla fana :)