Call of Duty: Ghosts. Zwiastun inny niż wszystkie (wideo)

Call of Duty: Ghosts

Premiera gry Call of Duty: Ghosts - 5 listopada

Nowa historia, nowe postacie, a przede wszystkim nowy silnik graficzny. Przy okazji prezentacji konsoli Xbox One pokazano pierwszy zwiastun gry Call of Duty: Ghosts.
A dlaczego zwiastun jest inny niż wszystkie? Bo wreszcie Call of Duty wygląda na nim jak nowa odsłona serii. Właśnie za sprawą nowego silnika graficznego. Poza tym jest w sumie standardowo: mnóstwo akcji, dużo wybuchów i sporo ładnych widoczków:
Akcja Call of Duty: Ghosts tworzonego przez Infinity Ward toczy się współcześnie. My wcielamy się w człowieka należącego do tytułowego oddziału Duchów. Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, ale jedno nazwisko pozwala mieć nadzieję, że może nie być źle.

Stephen Gaghan zdobył Oscara za scenariusz filmu Traffic w reżyserii Stevena Soderbergha. Napisał też scenariusz do wojennego filmu Regulamin zabijania z Samuelem L. Jacksonem. Napisał wreszcie scenariusz, a potem sam wyreżyserował film Syriana z Georgem Clooneyem (tu był nominowany ponownie za scenariusz). Można go zatem uznać za niezłego fachowca.

Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts

Zdjęcia

  • Call of Duty: Ghosts
Komentarze
ytong77
ytong77 śr., 2013-05-22 12:53

zwiastun

daje rade. Ale szału nie ma

AMOK
AMOK śr., 2013-05-22 14:54

Beznadziejna grafika,

Beznadziejna grafika, dobieranie wyglądu postaci - aby wyciągnąć kasę od graczy przez mikropłatności - jednym słowem kaszana na maksa.

Polecamy