Call of Duty: Ghosts. Jak zarobić miliard dolarów w jeden dzień

Call of Duty: Ghosts

Mimo nie najlepszych recenzji i opinii graczy, Call of Duty: Ghosts sprzedaje się po prostu wyśmienicie.

Ostatnie lata to seria finansowych rekordów serii Call of Duty. We wrześniu to się zmieniło i wszystkie rekordy zgarnęła gra Grand Theft Auto V. Teraz wydawca Call of Duty: Ghosts chwali się, że gra w jeden dzień zarobiła miliard dolarów.
Sprawa wygląda tak:
Grand Theft Auto V w pierwszym dniu sprzedaży wygenerowało przychody na poziomie 800 milionów dolarów. Po trzech dniach sprzedaży był już miliard dolarów.

Tak GTA V pokonało poprzedniego rekordzistę, czyli Call of Duty: Black Ops II, które na zarobienia takiej sumy potrzebowała „aż” 15 dni. W dniu premiery Black Ops II zarobił pół miliarda dolarów bijąc tym samym – o 100 milionów dolarów – poprzedni rekord należący do Call of Duty: Modern Warfare 3.

Wczoraj do sprzedaży trafiła gra Call of Duty: Ghosts.
Dziś wydawca, koncern Activision, ogłosił że gra już przyniosła miliard dolarów przychodów. W tym jednak przypadku chodzi o kopie gry, które trafiły do sklepów, a nie do graczy.

Zdjęcia

  • Call of Duty: Ghosts
Komentarze
ytong77
ytong77 czw., 2013-11-07 00:50

coraz trudniej

mi zrozumiec fenomen tej gry. Tyle narzekania na sprzedawanie ciągle tego samego, a tyle ludzi ciągle kupuje. Ciekawe jak zła musiałaby byc gra z Call of Duty w tytule, żeby się nie sprzedała...

bender
bender czw., 2013-11-14 00:21

na multi nie ma co narzekac.

na multi nie ma co narzekac. Masa frajdy jest.