Call of Duty: Black Ops III. Gwiazdy, mody i Nuk3town (wideo)

Call of Duty: Black Ops III

Premiera gry Call of Duty: Black Ops III została zaplanowana na 6 listopada

Fot. Treyarch

Listopad bez nowego Call of Duty to rzecz niespotykana od kilku lat. A w ostatnich dniach przed premierą Black Ops III nie brakuje zwiastunów i nowych informacji.
Na początek aktorski zwiastun Seize Glory.
Choć trwa niespełna dwie minuty, to wybuchów i efektownych sekwencji jest w nim więcej, niż w większości filmów.
W rolach głównych Cara Delevingne, Michael B. Jordan i Marshawn Lynch.Tymczasem twórcy gry Call of Duty: Black Ops III - studio Treyarch - podzielili się informacją dotyczącą modów: będą udostępnione narzędzia do tworzenia map i modów na PC.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to pojawią się one w przyszłym roku (zamknięte testy alfa miałyby ruszyć w marcu).

"Pamiętajcie, że są to prace związane z tworzeniem oprogramowania, dlatego nie zawsze wszystko dzieje się tak szybko, jakbyśmy sobie tego życzyli. Czasami funkcje łączą się ze sobą, a czasami zostają zastąpione innymi, bardziej użytecznymi, a w tym wszystkim ograniczają nas pewne założone ramy czasowe" - piszą twórcy na blogu.

I jeszcze jedna informacja: w Call of Duty: Black Ops III bonusową mapą będzie Nuk3town. Znana fanom serii mapa została oczywiście przebudowana i dostosowana do nowych mechanizmów rozgrywki.

A wygląda to tak:

Zdjęcia

  • Call of Duty: Black Ops III
Komentarze
ytong77
ytong77 pt., 2015-11-06 01:59

Trailer swietny

Acti mogłoby filmy takie robić. A co do gry, to jestem ciekaw pierwszych recenzji, bo ja z serią to się na Black ops 2 zatrzymałem