Call of Duty: Black Ops II. Milion dolarów do zdobycia

Call of Duty: Black Ops 2

Call of Duty: Black Ops 2

W kwietniu zostaną rozegrane pierwsze mistrzostwa świata w Call of Duty: Black Ops II. Poszukiwania najlepszych zespołów już się rozpoczęły.
Electronic Sports League (ESL) i Activision Publishing, wydawca gry, nawiązały współpracę w celu wyłonienia najlepszego zespołu w Call of Duty: Black Ops II (na Xbox 360), który będzie reprezentował Europę na Call of Duty Championship.

Mistrzostwa z pulą nagród wynoszącą milion dolarów zostaną rozegrane w dniach 5-7 kwietnia w Hollywod Palladium w Los Angeles. Wówczas do walki staną 32 najlepsze ekipy z całego świata. Ale wcześniej trzeba je znaleźć.

Europejskie drużyny już mogą brać udział w serii cotygodniowych internetowych turniejów Go4BlackOps2 rozgrywanych od 3 lutego do 3 marca.

16 najlepszych zespołów z całej Europy będzie rywalizować w ostatecznej rozgrywce w ESL eSports Valhalla w Arena Studio w Kolonii. Ten turniej zostanie rozegrany w dniach 16-17 marca. Do zdobycia jest 10 000 dolarów i jedno z ośmiu miejsc na Call of Duty Championship.

– Call of Duty ma jedną z najbardziej aktywnych społeczności gamingowych na świecie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc powitać ich w ESL i odpowiedzieć na odwieczne pytanie, który zespół i który kraj jest najlepszy w Europie – mówi David Hiltscher z Turtle Entertainment. – Liczymy na świetne gry i niezapomnianą rywalizację.

Wszelkie szczegóły dotyczące eliminacji znajdziecie na oficjalnej stronie rozgrywek.


Zdjęcia

  • Call of Duty: Black Ops 2
Komentarze
AMOK
AMOK czw., 2013-02-07 13:59

Nieźle, ale i tak mniej niż w

Nieźle, ale i tak mniej niż w LoLa :P

bender
bender pt., 2013-02-08 14:49

Wybralem złą gre, bo w

Wybralem złą gre, bo w Battlefield 3 takich nagród nie ma. Ale gra lepsza