Call of Duty: Black Ops II. Apocalypse. Nowe mapy, nowe zombie (wideo)

Call of Duty: Black Ops II. Apocalypse

Call of Duty: Black Ops II. Apocalypse

Apocalypse to czwarte i ostatnie rozszerzenie do gry Call of Duty: Black Ops II. Co w nim znajdziemy? Zestaw jest podobny do tego, co było w poprzednich DLC: cztery mapy do multiplayera i jedna misja z zombie.
A wszystkie te nowości już możemy zobaczyć na najnowszym, całkiem długim zwiastunie Call of Duty: Black Ops II. Apocalypse:Zupełnie nowe mapy to Pod (nietypowe miasteczko w Tajwanie) i Frost (gdzie dla odmiany czeka nas zasypane śniegiem europejskie miasto). Dwie kolejne mapy to wariacje na temat map znanych z poprzednich odsłon Call of Duty robionych przez studio Treyarch. Dig to modyfikacja mapy Coutyard z Call of Duty: World at War, a Takeoff to Stadium z Call of Duty: Black Ops.

Nie mogło też zabraknąć kolejnej odsłony trybu Zombie. W Origins czwórka naszych bohaterów trafi do Francji w czasach I wojny światowej.

Kiedy premiera?
Call of Duty: Black Ops II. Apocalypse zadebiutuje już 27 sierpnia na Xbox 360. Na pozostałych platformach – PC i PlayStation 3 – też będzie, ale później. I jeszcze nie wiadomo kiedy.

Darmowe gry online w Gra.pl

Zdjęcia

  • Call of Duty: Black Ops II. Apocalypse
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy