Call of Duty: Advanced Warfare. Pierwszy zwiastun i Kevin Spacey (wideo)

Call of Duty: Advanced Warfare

Kevin Spacey w Call of Duty: Advanced Warfare

Fot. zródło: Destructoid

Egzoszkielety, niewidzialne helikoptery i cała masa futurystycznych zabawek. Plus wybuchy i akcja pędząca na złamanie karku. Tak w największym skrócie wygląda pierwszy zwiastun gry Call of Duty: Advanced Warfare.
Oficjalnie mieliśmy go zobaczyć w niedzielę, co obiecywali twórcy gry i na co wskazuje wskazuje nowa strona internetowa. Ale serwis Destructoid był szybszy...

Co wiadomo o grze Call of Duty: Advanced Warfare?
Robi ją studio Sledgehammer Games.
Gra ukaże się 4 listopada. NA Xbox One i PlayStation 4 na pewno, ale co ze starszymi konsolami i PC? Nie wiadomo.
Wiadomo za to, że będzie Kevin Spacey w roli szefa prywatnej armii. I trzeba przyznać, że w pierwszym zwiastunie wybitny aktor został naprawdę dobrze zrobiony.
Poza tym doczekamy się mnóstwa futurystycznych zabawek. Od egzoszkieletów, przez granaty wskazujące położenie wroga (jak w Ghost Recon: Future Soldier) po niewidzialne śmigłowce i inne bajery. Do tego drony, optyczny kamuflaż, możliwość wspinania się po ścianach...
Nie zabraknie też tego, co jest znakiem firmowym serii Call of Duty, czyli akcji rozpędzonej do granic możliwości (i logiki):

Zdjęcia

  • Call of Duty: Advanced Warfare
Komentarze
ytong77
ytong77 pt., 2014-05-02 21:00

pare lat

temu bym się jarał zapowiedzią gry, która ma byc połączeniem crysisa, call of duty z mechami na dokładkę. Ale to parę lat temu. Teraz tylko przyznam, że Spacey świetny.

szostak21
szostak21 sob., 2014-05-03 17:23

Pioerwszy cod

oddawna, ktory zaczyna mi się podobac. A Kevin Spacey jest jak w House of Cards. Super