Brick-Force: Premiera z klockami i strzelaniem

Brick-Force

Fot. Redakcja gra.pl

Brick-Force to darmowa gra, w której sami budujemy plansze, a potem walczymy. Grę można pobrać, albo zagrać w wersje przeglądarkową.
Brick-Force to sanboxowy shooter. Z racji oprawy graficznej i tego, że sami budujemy plansze, można go też nieco porównać do Minecrafta. Bo kilku beatch i na bieżąco wprowadzanych zmianach, wreszcie debiutuje pełna wersja gry.

Jest nowy interfejs, zmieniono balans poszczególnych jednostek, a niedawno dodano też tryb rozgrywki Buduj i Niszcz. Tu gracze dołączają do jednej z 2 drużyn postawionych naprzeciw siebie na jednej mapie podzielonej nieprzezroczystym murem. Na początku rozgrywki kluczowe jest wspólne wznoszenie defensywnych konstrukcji. Im szybciej, tym lepiej.

Kiedy czas minie, mur znika i znika się walka. Podczas meczu gracze wykorzystają do 5 faz budowy, w czasie których konstrukcje będą sukcesywnie rozwijane. A wygląda to tak:W najbliższych tygodniach pojawi się kolejny tryb (PvE): Obrona i mobilna wersja gry. Szczegóły i samą grę znajdziecie tutaj. 

Zdjęcia

  • Brick-Force

Wideo

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać