Brick-Force: Komiks już jest

Brick-Force

Brick-Force

Fot. Redakcja gra.pl

Może na to nie wygląda, jednak dziś jest najlepszy dzień mojego życia – tak zaczyna się pierwszy odcinek komiksu Brick-Force. Do pobrania od dziś.
Co dwa tygodnie na oficjalnej stronie gry Brick-Force będą pojawiały się kolejne odcinki przygód specjalnego agenta Coopera oraz jego oddziału rzuconego w wir niesamowitych wydarzeń w Brick-Universe.

Za dialogi oraz koncepcję komiksu odpowiada osadzony w berliński zespół „Stenarts" (inne ich dzieło to „RIA – Lightclan-Chronicles". Za grafikę zaś zabrał się ilustrator Marvin Clifford: – Ilustrowanie komiksu Brick-Force było dla mnie pierwszą okazją do współpracy z Stenarts. Moja radość była tym większa, bo z wieloma osobami z ekipy Stenarts przyjaźnię się już od lat. Projekt Brick-Force był dla mnie niesamowitym wyzwaniem, zarówno inspirującym jak i sprawiającym całe mnóstwo radości. Stworzony świat obfituje w ostre, surowe krawędzie, ale cała współpraca przebiegła gładko jak po maśle.

Cała komiksowa historia (Misja: Sześcian) traktuje o planecie Klocko-Ludzi. Ci nie są zbyt optymistycznie nastawieni do świata, bo lada chwila ich kwadratowe słońce eksploduje jako supernowa. By ewakuować całą populację, jego Ekscelencja, Król Kubrick I, wydał rozkaz znalezienia niezamieszkanego świata i przygotowania go dla swoich podwładnych.

I tu kolejny problem: generał Zapota i jego poplecznicy stwierdzają, że to świetny moment na przejęcie władzy i na jednej z zasiedlanych planet wybuchają walki. Tu do akcji wkracza elitarny oddział agenta Coopera...

Komiks i informacje o zbliżającej się becie gry Brick-Force znajdziecie TUTAJ. 

Zdjęcia

  • Brick-Force
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać