Brick-Force: Jak sobie zbudujesz, tak sobie postrzelasz

Brick-Force

Fot. Redakcja gra.pl

A budowanie jest znacznie łatwiejsze, kiedy ma się jetpacka.
Developerem i wydawcą tytułu jest niemieckie studio Infernum. Sama gra jest trudna do osadzania w konkretnym gatunku – łączy w sobie cechy multiplayerowego shootera i niezwykle popularnego Minecrafta. A jak to się sprawdza?Naprawdę dobrze, o czym zresztą sami możecie się przekonać biorąc udział w beta testach (szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry).

A warto tym bardziej, że w grze wciąż zachodzą zmiany, a część z nich zasugerowali sami gracze biorący udział we wcześniejszych, zamkniętych testach.

Zmienił się przede wszystkim system budowy, który jest jednym z głównych elementów rozgrywki. Budowanie jest teraz łatwiejsze i bardziej intuicyjne, a to dzięki możliwości użycia kilku klocków naraz. Do dyspozycji mamy też jetpack pozwalający przemieszczać się swobodnie we wszystkich płaszczyznach.Do gry wprowadzono również liczne poprawki naprawiające mniejsze i większe błędy znane z poprzednich wersji.
Zmiany nie ominęły item shopu, w którym można nabywać przedmioty zarówno za wirtualną, jak i prawdziwą gotówkę. W betę gra się przyjemnie, kolejne zmiany wychodzą klockom na dobre.

Zdjęcia

  • Brick-Force
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać