The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles. Będzie polska wersja

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles

The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles

Gra The Book of Unwritten Tales w Polsce ukazała się z ponad 2 letnim opóźnieniem. W przypadku dodatku The Critter Chronicles będzie znacznie lepiej i obsuwa nie powinna być większa niż kilka miesięcy…
The Book of Unwritten Tales to jedna z najlepszych przygodówek ostatnich lat (szczegóły znajdziecie w naszej recenzji: The Book of Unwritten Tales: Recenzja z przygodami).

Ci, którzy się o tym przekonali, a język angielski nie stanowi dla nich problemu, mogą już grac w dodatek The Critter Chronicles. Ten miał swoją premierę 5 grudnia na Steamie (tam też jest demo dodatku).

Ale będzie też polska wersja językowa. Tyle, że nieco później. Rodzimy wydawca gry – IQ Publishing – zapowiedział ją własnie na pierwszy kwartał przyszłego roku.

The Critter Chronicles to prequel The Book of Unwritten Tales. Spotkamy w nim i starych, i nowych bohaterów z krainy Avantasi. Wśród tych ostatnich jest na przykład Petra, aktywistka walczącą o prawa zwierząt albo schizofreniczny Yeti.
Jest wreszcie nowa historia, podczas której wraz z Nate'em Bonnetem i Zwierzakiem zwiedzimy baśniową krainę; od Północnych Krain do Wieży Maga w Kamieniu Morskim.

Zdjęcia

  • The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać