Block N Load: Premiera i darmowy weekend (wideo)

Block N Load

Fot. Jagex

Sieciowa strzelanina z klockami w roli głównej już jest. A na zachętę jest także darmowy weekend z grą Block N Load.
W grze Block N Load walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny, a samo strzelanie będzie połączone z budowaniem z klocków linii obronnych. Do wyboru jest sześć postaci. Każda z unikalnymi zdolnościami bojowymi i taktycznymi. Oprócz aktywnych i pasywnych zdolności, każdy gracz ma dostęp do wachlarza broni i obiektów. To m.in. miny, pola siłowe czy wieżyczki.

W fazie konstrukcji wybieramy postać oraz bloki do budowy bazy. A można też budować wieże i tunele, torować sobie drogę do bazy wroga bombami czy wreszcie zastawiać pułapki.

– Chcielibyśmy, aby Block N Load było grą wyjątkową, stawiającą w równej mierze na spryt i siłę, w której każdy gracz może na swój sposób przyczynić się do sukcesu drużyny – mówi David Solari ze studia Jagex. - Nie możemy się doczekać, aż gracze ruszą na bój i uwolnią swoją kreatywność, jednak premiera Block N Load na Steamie jest dopiero początkiem. Gracze są dla nas najważniejsi i to właśnie dla nich ciągle będziemy pracować nad ulepszaniem gry – zapewnia David Solari ze studia Jagex.
A z okazji premiery gra doczekała się darmowego weekendu na Steamie.


Dowiedz się więcej o grze Block N Load

Zdjęcia

  • Block N Load
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać