Blitzkrieg 3: Premiera z dodatkami i specjalną okładką

Blitzkrieg 3

Blitzkrieg 3

Fot. Nival

Popularna przed laty seria doczekała się kontynuacji. A w Polsce doczeka się specjalnego wydania. Co znajdziemy w pudełku z grą Blitzkrieg 3: Edycja Deluxe?
Seria Blitzkrieg to dzieło rosyjskiego studia Nival (znanego też z Heroes of Might and Magic V). Pierwsza część ukazała się w 2003 roku.
Druga dwa lata później. Były też dodatki do obu części, a ostatni z nich - Blitzkrieg 2: Droga ku Wolności - ukazał się 10 lat temu.

Teraz doczekaliśmy się pełnoprawnej kontynuacji, na którą składa się ponad 60 misji rozgrywanych w trzech kampaniach w czasach II wojny światowej. W trakcie walk możemy skorzystać z około 200 jednostek i 23 dowódców.
Jest także tryb wieloosobowy, który tym razem jest główną częścią gry.

Gra Blitzkrieg 3 swoją premierę miała 2 czerwca, a 27 czerwca do polskich sklepów trafi pudełkowe wydanie w edycji deluxe z polską wersją okładki prezentującą żołnierzy 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki.

Do tego otrzymamy także gry Blitzkrieg 1 i Blitzkrieg 2, dodatkową misję dla jednego gracza (tu w roli głównej działo kolejowe Dora), zestaw dodatkowych jednostek (między innymi czołgi T-34-76 i M6), kilku dodatkowych dowódców i cyfrowy poradnik autorstwa Dariusza "Sir Haszaka" Michalskiego.

Blitzkrieg 3 edycja deluxe 

Zdjęcia

  • Blitzkrieg 3
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać