Bioshock Infinite: Zawrót głowy

Bioshock Infinite

Bioshock Infinite: Premierę gry zapowiedziano na 26 lutego

Ostatnio jedyne informacje, jakie pojawiały się o grze Bioshock Infinite, były złe. O problemach, o odejściach ludzi z ekipy tworzącej grę... Pora na coś dobrego. Bardzo dobrego, czyli nowy trailer.
Sporo walki, korzystanie z nietypowych mocy, a przede wszystkim Columbia, niezwykłe powietrzne miasto:To nie koniec dobrych wiadomości, bo od niedawna znany jest tez skład edycji kolekcjonerskich gry Bioshock Infinite. Co znajdziemy w Ultimate Songbird Edition i Premium Edition?

Prawie to samo, czyli grę, brelok do kluczy, niewielką figurkę Handymana z gry planszowej BioShock Infinite, artbook i garść cyfrowych dodatków.
Cena: 319 złotych (edycje konsolowe), 269 złotych (PC)

Wszystko to będzie też w Ultimate Songbird Edition. Plus potężna 24-centymetrowa figurka Songbirda. Ceny: 599 złotych (konsole), 499 złotych PC.

Bioshock Infinite

Zdjęcia

  • Bioshock Infinite
Komentarze
AMOK
AMOK ndz., 2012-10-21 17:06

Dobry trailer

Wspaniała muzyka, ładna grafika tylko jakby akcja trochę zbyt monotonna, ale trailer ogólnie na duży plus :)

ZicZac
ZicZac ndz., 2012-10-21 19:47

Jestem ostrożny

Pierwszego Bioshocka mógłbym wręcz nazwać dziełem sztuki. Świat przedstawiony w grze,  jego mechanizmy i postacie, a wreszcie fabuła stworzona przez Irrational Games można właściwie stawiać na jednej półce z dystopiami, które wyszły spod piór najlepszych pisarzy sci-fi. A w drugą część nie mogłem grać. Podchodziłem chyba ze trzy razy i nic mnie w tej produkcji nie potrafiło przekonać. Ale przy Infinite pracuje Ken Levine, co jest już sporym plusem. Pytanie tylko, czy np. wydawca nie będzie naciskał z terminami, albo nie każą mu robić nie potrzebnego multi.