BioShock: Infinite. Pierwszy dodatek już jest (wideo)

BioShock: Infinite

BioShock: Infinite - Burial at Sea

Albo zaraz będzie. Dodatek nazywa się Clash in the Clouds i zawiera cztery mapy do walki z hordami wrogów. Znacznie ciekawiej zapowiada się dodatek Burial at Sea, w którym wrócimy do Rapture. Tylko nie wiadomo kiedy.
Twórcy gry Bioshock: Infinite dość długo ociągali się z informacjami na temat dodatków do swojej – jakby nie patrzeć – wyjątkowej gry. Od czasy do czasu tylko wspominali, że lada dzień coś ogłoszą. Dziś nie tylko ogłosili, ale też udostępnili.

Pierwsze DLC to Clash in the Clouds, które dziś powinno być już dostępne na wszystkich platformach. Dodatek koncentruje się jednak na tym, co nigdy w grach z serii Bioshock nie było najważniejsze – czyli na strzelaniu (po szczegóły odsyłamy do naszej recenzji – BioShock: Infinite. Recenzja z latającego miasta).

Na czterech mapach, na których walczymy z coraz liczniejszymi/potężniejszymi hordami wrogów. Do tego dochodzi trochę wyzwań. Później możemy odblokować różne ciekawostki (szkice koncepcyjne, nowe nagrań z voksofonów, etc) w The Columbian Archeological Society.
Dodatek kosztuje ok. 5 dolarów (wchodzi jednak w skład Season Pass) i prezentuje się mniej więcej tak:Dodatek Clash in the Clouds na PC jest w polskiej, kinowej wersji językowej.

Znacznie ciekawiej zapowiada się drugi dodatek, który został podzielony na dwa epizody. W Burial at Sea wrócimy – wraz z Bookerem de Witt i Elizabeth – do podwodnego miasta Rapture z czasów jego świetności. Premiera jeszcze w tym roku:

Zdjęcia

  • BioShock: Infinite
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2013-07-30 17:06

. . .

Drugi z wymienionych dodatków zdecydowanie ciekawszy :D Nie wierze, że będzie można znów wrócić do Rapture :D

ZicZac
ZicZac wt., 2013-07-30 17:20

W pierwszy dodatek

pewnie zagram, bo jest za darmo. Ale nie spodziewam się po nim za wiele. Za to Rapture to świetny pomysł.