BioShock: Infinite – Burial at Sea. Drugi epizod pod koniec marca

BioShock: Infinite. Burial at Sea

Elizabeth, bohaterka drugiego epizodu BioShock: Infinite. Burial at Sea.

A w nim znajdziemy zakończenie historii z Rapture, a przede wszystkim: będziemy mogli pokierować Elizabeth. Co nie mniej ważne, dodatek ma być dłuższy od poprzednika. Mówiąc krótko: same dobre wiadomości.
W BioShock: Infinite. Burial at Sea - episode 2 będzie można zagrać już 25 marca na wszystkich platformach, na jakich ukazała się gra BioShock: Infinite i wcześniejsze DLC. Czyli na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Dodatek będzie darmowy dla posiadaczy Season Pass. Nieposiadacze tegoż będą się musieli liczyć z wydatkiem rzędu 14,99 dolara.

Czego możemy oczekiwać po dodatku?
Zakończenia historii zapoczątkowanej w pierwszym epizodzie, ale tym razem na pierwszym planie będzie Elizabeth, która do tej pory była tylko naszą towarzyszką.
Tak czy inaczej znów trafimy do podwodnego miasta Rapture, znanego przede wszystkim z pierwszego BioShocka. A całkiem niedawno Ken Levine ze studia Irrational Games zdradził na Twitterze, że zabawy z drugim epizodem starczy nawet na 5-6 godzin. Czyli znacznie więcej niż w przypadku epizodu nr 1.
Ci, którym nie straszne spoilery, a zapomnieli, o co w tym wszystkim chodzi, mogą zerknąc na ostatni zwiastun BioShock: Infinite. Burial at Sea - episode 2 :

Zdjęcia

  • BioShock: Infinite. Burial at Sea
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy