Battlefield 4: Bardzo długi gameplay i pierwsze informacje (wideo)

Battlefield 4

Battlefield 4 - na razie brak jakichkolwiek informacji, by gra miała się ukazać na Playstation 4

Wszystkiego ma być więcej, wszystko ma być lepsze. A na dobry początek: 17 minut rozgrywki w Battlefield 4. Premiera? Już jesienią.
Wszystko zacznie się w Szanghaju. Nasz 4-osobowy oddział musi ewakuować kilku bardzo ważnych ludzi i dostarczyć ich do Stanów. Jasne, cos pójdzie nie tak dając pretekst do całej historii.

A przy okazji rzucając nas po całym świecie. Na przykład do Baku, gdzie rozgrywa się zaprezentowana misja:Trzeba przyznać, że wygląda to doskonale. Jeszcze bardziej szczegółowe lokacje, jeszcze więcej efektów, jak zawsze fantastyczne oświetlenie... Długo można by tak wyliczać, a sami twórcy – DICE – zapewne jeszcze nie raz zaprezentują co ciekawsze efekty.

Nowy Battlefield działa na nowej wersji silnika graficznego, czyli na Frostbite 3. To dzięki niemu całe otoczenie ma być w znacznie większym stopniu podatne na zniszczenie. Na pierwszym filmie takich akcji nie brakuje (choć niektóre są skryptowane) i też trudno nie powiedzieć, żeby nie robiło to wrażenia.

Co jeszcze wiadomo o Battlefield 4? O tym, co dla wielu graczy będzie w tej grze najważniejsze – rozgrywkach sieciowych – na razie nic konkretnego. W kampanii możemy się za to spodziewać większej swobody i większych lokacji. Nie zabraknie oczywiście pojazdów (w tym także wodnych – będzie można atakować z pokładu kanonierki)

Kiedy premiera? Jesienią.
Na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Wszędzie w pełnej, polskiej wersji językowej. 

Zdjęcia

  • Battlefield 4
Komentarze
ZicZac
ZicZac śr., 2013-03-27 13:31

Nieźle

Wygląda jak mocno podrasowana trójka, ale tego można się było spodziewać. Mam nadzieję, że większość lokacji będzie tak duża jak ta na filmie. I że model zniszczeń będzie choć tak dobry jak Bad Company 2, bo w trójce był trochę takim kwiatkiem do kożucha

MicMus
MicMus śr., 2013-03-27 14:22

. . .

Szału to nie robi, a przynajmniej nie takiego jaki zrobiła trójka.

ytong77
ytong77 śr., 2013-03-27 15:47

Mi sie podoba

zwlaszcza scena z samochodem. Podobna jak w ostatnim medal of honor.

AMOK
AMOK śr., 2013-03-27 16:05

Animacje świetne :)

Animacje świetne :)