Battlecry: 32 graczy w strefie wojny (wideo)

Battlecry
Miasto zaprojektowane przez Viktora Antonova, drużynowe walki i zakaz używania broni palnej. tak - w największym skrócie - wygląda gra Battlecry.
Zapowiedziana właśnie gra Battlecry to debiutancka produkcja założonego dwa lata temu BattleCry Studios. Studio - jak czytamy w informacji prasowej - powstało tylko w jednym celu: by tworzyć ciekawe, sieciowe gry najwyższej jakości. I takim tytułem ma być Battlecry, darmowa gra skupiająca się na walce drużynowej (do 32 graczy).

Akcja będzie się rozgrywać w mieście stworzonym przez nie byle kogo, bo samego Viktora Antonova, który może się pochwalić projektami w takich tytułach jak Half-Life 2 i Dishonored.

W świecie gry proch strzelniczy został zakazany po niszczycielskiej wojnie na początku XX wieku. Teraz wszystkie konflikty są rozstrzygane w bezpośrednich pojedynkach drużyn wojowników w specjalnie wyznaczonych strefach wojny - WarZones.
A my wybierzemy własną frakcję i zajmiemy się rozwojem wojownika, a to za sprawą zdobywania stopni. Każdy stopień to nowe zdolności i efekty. Ma też być spory wybór broni, zbroi i ekwipunku.

 Beta testy Battlecry zaplanowano na maj przyszłego roku. A na razie jest całkiem nieźle zrobiony zwiastun:

 

Zdjęcia

  • Battlecry
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy