Batman: Arkham Origins. Pierwsze informacje, pierwsze screeny

Batman: Arkham Origins

Batman: Arkham Origins

Mroczny Rycerz wraca. A wraz z nim cała horda przestępców, złoczyńców i niecnych typów. Premiera gry Batman: Arkham Origins już w październiku.
Po wielkim sukcesie, jakim była gra Batman: Arkham Asylum i równie udanej kontynuacji w postaci Batman: Arkham City, nikt raczej nie wątpił w kolejną produkcję w z gościem w czarnej pelerynie w roli głównej. Było trochę plotek, ale teraz są już konkretne informacje, których dostarcza najnowszy numer magazynu Game Informer.

Informacje najważniejsze są takie: gra do sklepów trafi 25 października. Na PC, PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U.
Gra jest dziełem WB Games Montreal. To akurat nie musi cieszyć, bo za poprzednie odsłony odpowiadało studio Rocksteady. Nowa gra nie będzie kontynuacją, a prequelem. Poznamy w niej wydarzenia sprzed dwóch pierwszych części.

Fabuła będzie się koncentrować na… polowaniu na Batmana. W roli myśliwych wystąpią najwięksi złoczyńczy i cała masa pomniejszych przestępców. A to oznacza, że Batman nie będzie narzekał na brak okazji do walki. A skoro już o walce mowa: ten element w poprzednich częściach został opracowany (a potem dopracowany) do ideału. I tu nowi twórcy nie zamierzają szczególnie mieszać ani zmieniać tego, co dobre. Tyle, że pojawią się nowi przeciwnicy i nowe batgadżety.

Batman Arkham Origins
Batman Arkham Origins

Zdjęcia

  • Batman: Arkham Origins
Komentarze
ZicZac
ZicZac śr., 2013-04-10 15:36

Arkham Asylum

było rewelacyjne. Właściwie wszystko mi się w tej grze podobało. W Arkham City też grało się dobrze, choć już nie było takiej świeżości jak u poprzedniczki. A jak w trojce nie będą zmieniać modelu walki, to biorę. W żadnej innej grze tak fajnie nie prało się bandziorów po pyskach.

krzesimira
krzesimira ndz., 2013-04-14 19:31

a wiadomo czemu RockSteady

a wiadomo czemu RockSteady nie robi kolejnej części? chłopaki mają może jakiś inny projekt? w "branży gier" zmiana developera chyba rzadko okazywała się dobrym posunięciem... zwłaszcza kiedy poprzednie odsłony gry były sukcesem.

ytong77
ytong77 ndz., 2013-04-14 19:36

Dokladnie

@krzesimira:

Tez nie bardzo rozumiem o co chodzi ze zmianą. Troche się boje o efekt końcowy.

Polecamy