Batman: Arkham City Armoured Edition. Specjalnie na Wii U (wideo)

Batman: Arkham City Armoured Edition

Batman: Arkham City Armoured Edition - dzięki tej grze łatwo będzie ocenić nową konsole Wii U.

Batman: Arkham City Armoured Edition to rewelacyjna gra sprzed roku, ale przygotowana na nową konsolę Wii U. I gra, i konsola w Polsce zadebiutuje już niedługo, bo 30 listopada.
Nowe elementy w grze Batman: Arkham City Armoured Edition to przede wszystkim te, które korzystają z Wii U Gamepad, czyli kontrolera do nowego urządzenia Nintendo. Natomiast sama fabuła pozostała bez żadnych zmian. Dodano tylko od razu wszystkie DLC, które się do tej pory ukazały.

- Nasz zespół w WB Games Montreal skoncentrował się na dostarczeniu nowych elementów rozgrywki na Wii U w celu stworzenia wciągającego doświadczenia dla graczy korzystających z tych nowych urządzeń – tłumaczy Reid Schneider, producent wykonawczy w WB Games Montreal. - Rocksteady wyprodukował wspaniałą grę, jaką jest Batman: Arkham City. Tym bardziej wierzę, że fani Batmana będą zachwyceni poprawionym systemem walki i nowymi fragmentami rozgrywki dodanymi specjalnie dla Wii U.

A cóż to za nowe elementy?

A na przykład nowy tryb walki nazwany Battle Armored Tech (B.A.T.) i nowe Opancerzone Stroje dla Batmana i Catwoman. Dzięki tym ostatnim nasza postać w trakcie walki zbiera energię , a ta pozwala wejść w tryb B.A.T., co wreszcie pozwala łatwiej i efektowniej pokonać niegodziwców, którym przyjdzie do głowy jakiś głupi pomysł oparty na przeświadczeniu, że bez trudu nas pokonają.

W grze znajdzie się też łatwiejszy dostęp do Batcomputera, a to za sprawą ekranu dotykowego w Wii U Gamepad. Na nim będziemy wybierać zadania i gadżety.

A wszystko wygląda tak:

Zdjęcia

  • Batman: Arkham City Armoured Edition
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać