The Bard's Tale IV: Zbiórka na Kickstarterze wystartowała

The Bard's Tale IV

The Bard's Tale IV

Fot. inXile Entertainment

Twórcy gry The Bard's Tale IV chcą zebrać 1 250 000 dolarów. A w niewiele ponad godzinę zebrali już ponad 240 000 dolarów.
Zbiórka na Kickstarterze rozpoczęła się dziś o godzinie 15.
Ma trwać do 11 lipca, a twórcy gry The Bard's Tale IV chcą zebrać 1 250 000 dolarów. Kampania ma na celu zebranie jedynie 50 proc. kwoty potrzebnej do wyprodukowania gry; resztę sfinansują sami twórcy, czyli studio inXile Entertainment Briana Fargo.

Nie powinni mieć z tym problemu z trzech powodów:
  • po pierwsze obiecują świetną grę
  • po drugie: w podobny sposób została sfinansowana ich poprzednia produkcja - Wasteland 2 - która okazała się bardzo udaną grą
  • po trzecie: o godzinie 16.51 mieli już 240 935 dolarów wpłaconych przez 5 638 osób.
A co obiecują twórcy?
The Bard's Tale IV ma być oczywiście powrotem do korzeni serii: klasyczny dungeon crawler osadzony w świecie pełnym podziemi i lochów najeżonych niebezpieczeństwami i zagadkami. Ale nie samymi lochami człowiek żyje: w grze odwiedzimy też znane z pierwszej części miasto Skara Brea inspirowane autentyczną, neolityczną szkocką osadą. Oprawa muzyczna także będzie miała mocne szkockie inspiracje.

Świat gry poznamy z perspektywy pierwszej osoby i nie powinniśmy narzekać na to, co zobaczymy: gra powstaje na silniku graficznym Unreal Engine 4. W planach jest także wykorzystanie technologii fotogrametrii do odwzorowania prawdziwych szkockich zabytków.

Szczegóły kampanię na Kickstarterze znajdziecie TUTAJ, a zgodnie z wczorajszą informacją wszyscy, którzy w ciągu pierwszych 24 godzin wpłacą minimum 20 dolarów dostana w prezencie grę. Do wyboru Wasteland 2, Wiedźmin lub Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

The Bard's Tale IV
Dowiedz się więcej o grze The Bard's Tale IV

Zdjęcia

  • The Bard's Tale IV
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać