Assassin's Creed Unity: Rewolucja Francuska i jej bohater (wideo)

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed Unity

Gra Assassin's Creed Unity doczekała się dwóch nowych zwiastunów. Pierwszy to świetnie zrobiona historia Rewolucji Francuskiej i odpowiedź na pytanie, kto stoi za gilotyną. A drugi przybliża nam rolę głównego bohatera gry w tym całym zamieszaniu.
Znając zapał speców od marketingu pracujących w Ubisoft, do 28 października - czyli dnia premiery gry - zobaczymy jeszcze jakieś 3827 trailerów. Na razie jednak trudno narzekać na przesyt materiałów. A te najnowsze prezentują się całkiem dobrze.

Zwłaszcza pierwszy wprowadzający w historyczne realia okresu Rewolucji Francuskiej. Informacji zbyt wielu w nim nie ma, ale jest świetnie zrobiony:Drugi zwiastun jest dobrym uzupełnieniem. Jeszcze raz możemy zobaczyć jak ówczesna arystokracja obżera się bażantami i zmierza ku zagładzie wywołując wściekłość ludu. Do tego kilka efektownych ujęć katedry Notre Dame, rewolucyjnych tłumów i widowiskowych akcji w wykonaniu Arno:Dowiedz się więcej o grze Assassin's Creed Unity

Zdjęcia

  • Assassin's Creed Unity
Komentarze
ZicZac
ZicZac wt., 2014-07-15 21:41

Coraz bardziej

mi się Asasyn podoba. Zwiastuny jak zawsze świetne, a sama koncepcja gry zapowiada się równie dobrze jak w przypadku mojego ulubionego Brotherhood.