Assassin's Creed Unity: DLC za darmo dla wszystkich

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed Unity: Dead Kings

Fot. Ubisoft

A dla niektórych gra. Po niedawnej premierze Assassin's Creed Unity okazało się, że o grze można powiedzieć sporo, ale nie to, że działa bezproblemowo, a błędów w niej jak na lekarstwo. Ubisoft postanowił przeprosić graczy.
Kolejne patche pomału poprawiają sytuację, ale tuż po premierze w bardzo wielu przypadkach granie w Assassin's Creed Unity miało niewiele wspólnego z zabawą czy dobrą rozrywką. Teraz Ubisoft postanowił graczom zrekompensować nadszarpnięte nerwy.
Wszyscy posiadacze gry Assassin's Creed Unity (na wszystkich platformach) otrzymają za darmo DLC Dead Kings. To dodatek z dużą kampanią fabularną, gdzie wcielimy się w Arno Doriana, ale zamiast Paryża będzie Saint-Denis.

Dodatek był już zapowiadany wcześniej jako część przepustki sezonowej. Nie trudno zauważyć, że ci, którzy taką przepustkę kupili wcześniej (teraz została wycofana ze sprzedaży) nie wiele by na tym zyskali. Stąd dla takich graczy Ubisoft oferuje za darmo jedną z kilku swoich gier:
  • Assassin's Creed IV: Black Flag
  • Far Cry 4
  • Just Dance 2015
  • Rayman Legends
  • The Crew
  • Watch_Dogs
Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można pobrać DLC/gry, a wszystkie ostatnie szczegóły związane z tą sprawą znajdziecie w ostatnim komunikacie Ubisoftu.

Dowiedz się więcej o grze Assassin's Creed Unity

Zdjęcia

  • Assassin's Creed Unity
Komentarze
mideaszek
mideaszek śr., 2014-12-03 15:26

Ubi zawsze ma problemy :D nic

Ubi zawsze ma problemy :D nic nowego.

merkuryusz
merkuryusz wt., 2014-12-16 02:52

No ale przynajmniej grę można

No ale przynajmniej grę można zgarnąć całkowicie za friko w bonusie do którejś z płyt ASUS-a. Jako świąteczny prezent w sam raz.