Assassin's Creed Origins: Zwiastun, gameplay i edycje kolekcjonerskie (wideo)

Assassin's Creed Origins

Gra Assassin's Creed Origins ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - 27 października

Fot. Ubisoft

Nowy bohater, nowe czasy, nowe rozwiązania. I edycja kolekcjonerska za 799,99 euro. czym jeszcze kusi gra Assassin's Creed Origins?
Po wydaniu Assassin's Creed Syndicate w 2015 roku Ubisoft wysłał serię na mały urlop. Ten właśnie się kończy i w tym roku - a dokładnie 27 października - ukaże się gra Assassins Creed Origins.

Tym razem gra zabierze nas do starożytnego Egiptu. Będą piramidy, mumie, tajemnicze grobowce, nowa historia i wreszcie nowy bohater: Bayek (przodek Altaira z gry Assassin's Creed).

Twórcy obiecują także nowy - trudniejszy - system walki, znacznie bardziej rozbudowany system rozwoju naszego bohatera i większą swoboda w realizacji poszczególnych zadań.

Na zwiastunach i gameplay'u zaprezentowanym na taragach E3 2017 w Los Angeles wszystko prezentuje się tak:
Tradycją przy grach Ubisoftu jest też spora liczba edycji gry.
Nie inaczej jest i w tym przypadku: gra doczekała się sześciu wydań, a najciekawiej prezentują się trzy edycje kolekcjonerskie.

Assassin's Creed Origins Gods Edition to cyfrowy pakiet deluxe, misja Sekrety pierwszych piramid, artbook, soundtrack, mapa świata gry i 26-centymetrowa figurka Bayeka. Całośc wyceniono na 109,99 euro.

Assassin's Creed Origins Gods Edition

Assassin's Creed Origins Dawn of the Creed
kosztuje o 40 euro więcej, a znajdziemy tu także pakiet deluxe, do tego przepustkę sezonową, steelbook, artbook, soundtrack, mapę świata gry, dwie karty z grafikami, figurkę Bayeka i jego orła Senu (wysokość: 39 cm) i replikę amuletu Bayeka.

Assassin's Creed Origins Dawn of the Creed

Jest też Assassin's Creed Origins Dawn of the Creed Legendary Edition.
Tu w specjalnym, kolekcjonerskim pudle znajdziemy steelbook, cztery duże litografie, przepustką sezonową, artbook, mapę, dwie karty z hieroglifami, certyfikat autentyczności (numery od 1 do 999, bo tylko tyle będzie egzemplarzy) i wreszcie specjalną figurkę Bayeka o wysokości 73 centymetrów.
Wszystko razem kosztuje 799,99 euro. 

Assassin's Creed Origins Dawn of the Creed Legendary 

Zdjęcia

  • Assassin's Creed Origins
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać