Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs. Dodatek tydzień później, zwiastun już teraz (wideo)

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs

Fot. Ubisoft

Drugi duży dodatek do gry Assassin's Creed Origins zalicza kilkudniowe opóźnienie, za to twórcy pokazują, co nas czeka w The Curse of the Pharaohs.
Wydana w październiku minionego roku gra Assassin's Creed Origins okazałą się być jedną z najlepszych odsłon serii. Świetne recenzje, bardzo dobra sprzedaż, zadowoleni gracze.

Ubisoft o swojej produkcji nie zapomina. Co jakiś czas pojawiają się darmowe wyzwania, ukazał się już jeden duży dodatek (The Hidden Ones), w minionym tygodniu gra dostała też ciekawy i rozbudowany tryb edukacyjny (Discovery Tour).

Na 6 marca zaplanowano premierę Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs, jednak ta data jest nieaktualna.
Twórcy potrzebowali kilku dni na dopracowanie dodatku, stąd ukaże się on tydzień później: 13 marca (na PC, PlayStation 4 i Xbox One).

Bohaterem The Curse of the Pharaohs będzie oczywiście Bayek, który tym razem będzie mógł dobić do 55 poziomu i po drodze nauczyć się paru nowości, które pojawią się w drzewku rozwoju naszego bohatera.
Będą też nowe bronie i nowe zbroje.

Ale nie to jest najważniejsze, tylko nowa historia ulokowana w nowych lokacjach, takich jak Teby i Dolina Królów. Historia będzie związana z tytułową klątwą, co też oznacza sporą liczbę nowych przeciwników.

Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs będzie dostępny za darmo dla posiadaczy przepustki sezonowej. Dla pozostałych: za 79,99 złotych.

 

Zdjęcia

  • Assassin's Creed Origins: The Curse of the Pharaohs
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać