Assassin’s Creed IV: Black Flag – Krzyk wolności już 17 grudnia (wideo)

Assassin’s Creed IV: Black Flag – Krzyk wolności

Assassin’s Creed IV: Black Flag – Krzyk wolności

Nowy bohater, nowe przygody i nowe miejsce – to najważniejsze nowości, jakie przyniesie nam Krzyk Wolności, pierwsze duże rozszerzenie do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag.
Zawartość DLC Krzyk Wolności (Freedom Cry) nie jest tajemnica, bo Ubisoft zapowiedział je jeszcze przed premierą gry Assassin’s  Creed IV: Black Flag.
Wcielimy się w Adewale. To były niewolnik, który został piratem i to ważnym piratem, bo zastępcą samego Edwarda Kenwaya (czyli bohatera gry Assassin’s Creed IV: Black Flag). Akcja dodatku rozgrywa się kilkanaście lat później, kiedy Adewale także stał się Asasynem. Pewnego dnia morze wyrzuca go na Saint-Domingue.
Bez broni i bez załogi.
Naszym zadanie będzie zdobyć to pierwsze i drugie. I jeszcze statek. A potem pomóc miejscowym niewolnikom w odzyskaniu niepodległości.
I taki właśnie dodatek pojawi się już 17 grudnia… jeżeli wierzyć reklamie, która ukazała się w najnowszym numerze magazynu Game Informer. Wśród docelowych platform wymieniono PlayStation 3 i 4 oraz Xbox 360 i One. To może oznaczać, że na PC dodatek – podobnie jak sama gra – ukaże się później.

 

Zdjęcia

  • Assassin’s Creed IV: Black Flag – Krzyk wolności
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać