Assassin's Creed IV: Black Flag. Dodatek Krzyk Wolności zapowiedziany (wideo)

Assassin´s Creed IV: Black Flag

Adewale, bohater Assassin´s Creed IV: Black Flag. Krzyk Wolności drugi od lewej.

Ponieważ w ostatnich miesiącach Ubisoft pokazała na zwiastunach i filmach z rozgrywki niemal całą grę, to trudno było znaleźć coś nowego. A jednak się udało: reklama telewizyjna Assassin's Creed IV: Black Flag traktuje o tatuażach. Są też pierwsze informacje o DLC Krzyk Wolności.
W reklamie jest też trochę strzelania, nurkowania i wielkich bitew morskich. Wszystko ma nam przypomnieć o zbliżającej się premierze gry na PlayStation 3 i Xbox 360, którą zaplanowano na 31 października (na PC: 22 listopada):Ale nie samym piractwem człowiek żyje. Jak we wszystkich poprzednich częściach, tak i tym razem kilka razy trafimy w czasy współczesne. Jak wyjaśnili sami twórcy na oficjalnym blogu gry, te sekwencje (a dokładnie: pięć sekwencji) mogą nam zająć nawet od trzech do pięciu godzin. Z drugiej strony będzie to można ograniczyć do minimum, wtedy takie wizyty w teraźniejszości da się załatwić w pół godziny.

 A na koniec jeszcze pierwsze informacje o DLC Krzyk Wolności.
Tu wcielimy się w niejakiego Adewale. To były niewolnik, który został piratem i to nie byle jakim, bo zastępcą samego Edwarda Kenwaya (czyli bohatera gry Assassin's Creed IV: Black Flag). Po wielu latach także i Adewale stał się Asasynem. Pewnego dnia morze wyrzuca go na Saint-Domingue. Ale bez broni i bez załogi.

Nasze zadanie?
Zdobyć statek, odpowiednią załogę i pomóc niewolnikom w uzyskaniu wolności.
A wygląda to tak:Krzyk Wolności wraz z innymi mniejszymi DLC będzie można kupić oddzielnie, lub taniej w ramach przepustki sezonowej (season pass), która prawdopodobnie będzie kosztować ok. 20 euro.

 

Zdjęcia

  • Assassin´s Creed IV: Black Flag
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać