Assassin’s Creed IV: Black Flag. Codzienne życie pirata (wideo)

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Życia pirata w Assassin’s Creed IV: Black Flag posmakujemy od 31 października. Ale tylko na PlayStation 3 i Xbox 360, bo wersja na PC tradycyjnie została przesunięta. Gra trafi też na nowe konsole po ich premierze

Jeżeli Ubisoft będzie wypuszczał kolejne zwiastuny Assassin’s Creed IV: Black Flag w takim tempie, to październikowej premiery będziemy o grze wiedzieli prawie wszystko.
Co tym razem pokazują nam twórcy? Głównie uroki pirackiego życia. Jest mocno zakrapiana rumem karaibska impreza, jest mały wątek romantyczny i jest odpowiednio piracka wersja sentencji Carpe Diem, która tu brzmi "ciesz się winem i laskami chłopie, bo jutro zatańczymy se ze śmiercio".

A potem jest już standardowo, czyli widowiskowe – a nawet bardzo widowiskowe – bitwy morskie, abordaż i trochę klasycznej rzezi lądowej. I jeszcze jest przypomnienie, że Ci, którzy nie wiedzą, co zrobić z niepotrzebną kwotą 249 złotych, mogą ją wydać na Assassin’s Creed IV: Black Flag Edycja Bukaniera z figurką, drewnianym pudłem i pomniejszymi dodatkami.

Zdjęcia

  • Assassin’s Creed IV: Black Flag
Komentarze
MicMus
MicMus czw., 2013-07-18 22:31

. . .

Materiał bardzo dobry tylko z napisami ktoś się nie popisał :p

ZicZac
ZicZac ndz., 2013-07-21 14:44

Jak w grze

będzie takie tłumaczenie, to będzie to fail roku. Edziu sterburta... co to w ogóle jest?

MicMus
MicMus pon., 2013-07-22 20:49

. . .

@ZicZac:

Wydaje mi się, że tłumacz czy tłumacze po prostu zbytnio się pośpieszyli, a może był to celowy zabieg. Tak czy inaczej w AC napisy nigdy nie sprawiały problemu więc i w czwórce będzie dobrze.