Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona. Odkupienie. Premiera i zwiastun

Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona. Odkupienie
Odkupienie to trzecia i ostatnia część Tyranii Króla Waszyngtona, dużego dodatku do gry Assassins’s Creed III.
Krótkie wyjaśnienie Tyrania Króla Waszyngtona to zupełnie nowa przygoda niezwiązana z wydarzeniami z gry Assassin’s Creed III. Tylko nasz bohater jest ten sam.

Rzecz dzieje się w alternatywnej wersji historii: Jerzy Waszyngton został krwawym tyranem oślepionym żądzą władzy. Prze do niej po trupach nie zważając na nic. I na nikogo.W tym miejscu pojawia się Connor, któremu taki bieg wydarzeń jakoś zupełnie nie pasuje.

Oprócz głównej historii każda część dodatku przynosi zestaw misji dodatkowych, znajdziek czy nowych umiejętności dla naszej postaci.

Tyrania Króla Waszyngtona: Odkupienie od dziś (23 kwietnia) jest dostępny na PC Jutro pojawi się wersja na Playstaton 3. A wygląda tak:


Zdjęcia

  • Assassin’s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona. Odkupienie
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2013-04-23 14:41

. . .

DLC napewno jest ciekawe sam pomysł na historię jest świetny, ale jednak każda część kosztuje około 40 zł. To trochę dużo. Serię Assassin's Creed uwielbiam, mam wszystkie części, ale mimo to do tego dodatku mnie nie ciągnie.

Bazinga
Bazinga wt., 2013-04-23 15:24

ja własnie przez ten

dodatek niedawno skusiłem się AC III: Edycja waszyngtona. W empiku zapłaciłem 109 złotych i całą Tyranię mam za darmo. przynam, że nawet fajna jest. 

MicMus
MicMus wt., 2013-04-23 15:43

. . .

@Bazinga:

Ja z kolei tej edycji kupić nie mogę i trochę też nie chce, ponieważ w dniu premiery kupiłem Edycje Kolekcjonerską AC3.

krzesimira
krzesimira wt., 2013-04-23 16:29

dużo bardziej od

dużo bardziej od "Assasynowego" stroju podoba mi się Connor w skórach i innych indiańskich motywach. czuję wtedy większy klimat w grze.