Assassin’s Creed III: Rewolucja w Ameryce, rewolucja w grze

Assassin’s Creed III: Rewolucja w Ameryce, rewolucja w grze

Assassin's Creed III to największa i najdroższa produkcja w historii Ubisoft

Fot. Redakcja gra.pl

Nowy bohater, nowe miejsce, nowe czasy i nowa mechanika rozgrywki. Ci, którzy narzekali że seria Assassin’s Creed robi się nuda, jeszcze w tym roku powinni przestać to robić.
Assassin's Creed III jest w produkcji od ponad trzech lat. Budżet tej gry jest dwa razy większy niż poprzednie odsłony przygód skrytobójcy. Sama gra zostanie zaś 31 października wydana na PC, Playstation 3 i Xbox 360.

Tym razem trafimy do Ameryki Północnej u schyłku XVIII wieku, gdzie poznamy nowego bohatera: Ratohnhaké:ton, potomka rdzennych Amerykanów i angielskich zdobywców. Na szczęście dla większości ludzi na świecie Ratohnhaké:ton przyjmuje tez nieco łatwiejsze w wymowie imię Connor i jako taki staje do odwiecznej walki między Asasynami i Templariuszami.

Zmiana czasów miejsca akcji pociąga za sobą kolosalne zmiany w samej rozgrywce: zamiast olbrzymiego Rzymu jak w Brotherhood czy jeszcze większego Konstantynopola jak w Reveleation, dostaniemy dwa mniejsze miasta i olbrzymi teren leśny usiany pomniejszymi osadami. A tu nasz bohater będzie z gracja śmigał po drzewach.

– Akcja Assassin's Creed III umiejscowiona jest w najbardziej rozbudowanym świecie z dotychczasowych części serii. Ponadto gracze dostaną ekscytującego, nowego bohatera oraz o wiele więcej możliwości toczenia rozgrywki – zapowiada Yves Guillemot, współzałożyciel i prezes Ubisoftu. – Nieważne, czy jesteś wieloletnim fanem Assassin's Creed, czy ta seria jest dla ciebie zupełną nowością: będziesz poruszony skalą rozmachu Assassin's Creed III.

Do tego opracowany od nowa system walki i nowa oprawa graficzna.

Zdjęcia

  • Assassin’s Creed III: Rewolucja w Ameryce, rewolucja w grze
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy