Army Rage: Więcej uzbrojenia, więcej wyposażenia

Army Rage
Army Rage to darmowy, sieciowy shooter osadzony w czasach II wojny światowej, który właśnie doczekał się nowej poprawki ze sporą ilością dodatkowego wyposażenia.
Co się pojawiło w grze Army Rage?
Karabinek M2 używany przez armię Stanów Zjednoczonych w ostatnich miesiącach II wojny światowej. Karabinek jest do odblokowania przez piechotę na 32 poziomie. Na tym samym poziomie – ale dla zwiadowców – jest karabin Lee Enfield z magazynkiem na 10 pocisków.

Nowością jest też amerykański miotacz ognia M2 do odblokowania przez żołnierzy wsparcia na 25 poziomie. Do tego oficerski mapnik, który zwiększa prędkość poruszania się i dodaje 1 losowo wybrany efekt oraz torba zaopatrzeniowa. Ta z kolei daje dodatkowe punkty życia i 1 losowo wybrany efekt.

- Najnowsza aktualizacja do gry pozwoli graczom jeszcze bardziej wczuć się w realia konfliktów, w czasie których osadzona jest nasza gra. Doskonałe odwzorowanie ówczesnego arsenału i lokacji było dla nas zawsze kluczową sprawą i myślę, że ta aktualizacja jest tego potwierdzeniem. Przedmioty które wybraliśmy też nie są przypadkowe – karabiny takie jak Lee Enfield to jedne z ulubionych broni wśród graczy, dlatego podjęliśmy decyzję o ich wprowadzeniu – tłumaczy Delzar Khalaf z Yacuba Games.

Zdjęcia

  • Army Rage
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy