Army Rage: Polska wersja już jest

Army Rage

Army Rage: za darmo, po polsku i z polskimi akcentami

Army Rage to sieciowy shooter dla tych, którzy mają dość współczesnych konfliktów i wolą wrócić w czasy II wojny światowej. A od dziś gra jest dostępna w polskiej wersji językowej
Co ciekawsze, polska wersja nie ogranicza się tylko do polskich napisów. Są też dedykowane serwery, a przede wszystkim: unikalna zawartość związana z polskim sprzętem i działaniami polskich żołnierzy na frontach II wojny światowej. Na dobry początek jest karabin maszynowy Browning wz.1928. Wkrótce takich rzeczy ma się pojawić więcej.

– Polska jest obecnie jednym z najważniejszych rynków gier F2P w Europie, dlatego pracę nad tą wersją językową były jednym z naszych najważniejszych zadań w ostatnim czasie – tłumaczy Delzar Khalaf z Yacuba Games. – Z radością mogę poinformować polskich graczy, że nasze działania się zakończyły, a serwery już na nich czekają. W tej chwili zabieramy się za przygotowywanie dedykowanej zawartości, takiej jak bronie, mapy, pojazdy i inne, więc w przyszłości na pewno będziemy mieli dużo dobrych wiadomości dla polskich graczy. Zapraszamy wszystkich do gry.

Darmową grę Army Rage znajdziecie tutaj, a wygląda ona tak:


Zdjęcia

  • Army Rage
  • Army Rage
  • Army Rage
  • Army Rage
  • Army Rage
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy