Armored Warfare: Czas na testy czołgów (wideo)

Armored Warfare

Fot. Obsidian Entertainment

4 mapy PvP, 38 czołgów i pojazdów opancerzonych w 5 klasach i 8 dni testów gry Armored Warfare, które zaczną się już 27 maja.
Studio Obsidian Entertainment, twórcy gry Armored Warfare, podzieliło się szczegółami na temat pierwszego testu swojej gry.
Tygodniowy test Early Access rozpocznie się 27 maja i potrwa do 3 czerwca. Będzie to początek całej serii testów.

– To pierwsza okazja pokazania gry szerszej publiczności. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w teście i wsparcia nas w ukształtowaniu pełnej wersji Armored Warfare. Opinie naszych dotychczasowych testerów oraz społeczności fanów już były nieocenionym źródłem inspiracji dla nas, teraz nadszedł czas na kolejny krok naprzód. Spędziliśmy niezliczone godziny nad produkcją gry, która, mamy nadzieję, stanie się świetnym przeżyciem dla entuzjastów czołgów. Z waszą pomocą może się to udać, a więc: zalogujcie się do gry i dołączcie do walki w Armored Warfare – zachęca sam Feargus Urquhart, założyciel i prezes Obsidian Entertainment.

W pierwszym teście będą 4 mapy PvP (między innymi pustynne piaski, nadmorski port oraz zaśnieżone miasto) i 38 pojazdów z podzielonych na klasy: główne czołgi bojowe, czołgi lekkie, pojazdy opancerzone, niszczyciele czołgów i artylerię.
Szczegóły testu znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Dowiedz się więcej o grze Armored Warfare

Zdjęcia

  • Armored Warfare
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać