ArmA III: Kampania będzie po premierze

ArmA III

Gra ArmA III będzie miała polską, kinową wersję językową

ArmA III to prawdziwy symulator współczesnego pola walki. Z wielkim arsenałem, wielkim obszarem i wielkimi możliwościami. Co obiecują nam Czesi w kampanii dla jednego gracza? Na początek obiecują nam całą kampanię... w DLC.
Na szczęście w bezpłatnym DLC. To dość niezwykła informacja.

O co dokładnie chodzi?

Premierę gry ArmA III zaplanowano na 17 września. I ta data raczej się nie zmieni, za to zawartość samej gry już tak, co jest spowodowane skalą projektu, liczebnością czeskiego studia Bohemia Interactive i liczbą poprawek po becie, o czym piszą sami twórcy na swoim blogu.

Zamiast jednak przekładać premierę całej gry, postanowili później wydać – w postaci trzech bezpłatnych DLC - kampanię dla jednego gracza.

Co dostaniemy w dniu premiery?

Cały teren gry, czyli olbrzymią wyspę Stratis z okolicami. Będzie można na niej rozegrać 12 pokazowych misji trybu dla jednego gracza i 9 scenariuszy dedykowanych rozgrywce wieloosobowej. Do tego 10 wyzwań, ponad 20 pojazdów, 40 rodzajów broni, 5 frakcji i edytor pozwalający na tworzenie modyfikacji. Ci, którzy mieli do czynienia z ArmA II wiedzą, że już taki zestaw wystarczy na długo.

Natomiast w przeciągu miesiąca od dnia premiery ma się pojawić pierwsza część kampanii zatytułowana Survive (kolejne to Adapt i Win). Każdy z epizodów będzie zawierał kilka powiązanych ze sobą misji, które wciągną nas w kolejny, współczesny konflikt.

ARMA III

ARMA III

ARMA III

Zdjęcia

  • ArmA III
Komentarze
ZicZac
ZicZac wt., 2013-08-06 23:14

To specyficzna

seria i podejrzewam, ze niewielu graczy będzie narzekało na brak singla w dniu premiery. Gorzej, jak inni twórcy albo wydawcy pójdą tym tropem i zaczną wydawać gry w częściach i za kasę.