Arena of Fate: Nowa gra studia Crytek (wideo)

Kategorie: Tagi:
Arena of Fate

Arena of Fate

Są pierwsze szczegóły, pierwszy zwiastun i informacje o beta testach. I o bohaterach gry Arena of Fate, którymi będą między innymi Frankenstein, Kuba Rozpruwacz czy baron Münchhausen.
Crytek ogłosił dziś oficjalnie nową grę określając ją jako dynamiczną, wieloosobową grę akcji na PC i konsole.
W grze będziemy mogli się wcielić w znanych bohaterów historycznych i fantastycznych. Co z nimi będziemy robić? Brać udział w bitwach w trybie 5 na 5 graczy. Każdy z bohaterów będzie miął oczywiście charakterystyczne umiejętności. Kuba Rozpruwacz będzie żonglował nożami, Münchhausen atakował kulą armatnią barona-awanturnika, etc.

- Oprócz legendarnych bohaterów, których już uwielbia cały zespół pracujący nad grą, zależy nam także na dostarczeniu perfekcyjnego tytułu dzięki łatwemu dostępowi oraz bogatej, dynamicznej i wciągającej rozgrywce. Nie możemy doczekać się pierwszych graczy, którzy wkroczą na „arenę” już latem tego roku i uważnie wysłuchamy ich wrażeń - zapowiada Vesselin Handjiev, dyrektor zarządzający studia Crytek Black Sea.

Wczesne beta-testy Arena of Fate na PC mają zacząć się jeszcze latem (można się już rejestrować na stronie). Gra zostanie też pokazana na czerwcowych targach E3 w Los Angeles.

Zdjęcia

  • Arena of Fate
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać