Allods Online: Wind of Changes. Pora na Zmieniacz Istoty Rzeczy (wideo)

Allods Online: Wind of Changes

Allods Online: Wind of Changes

Dużo zmian, trudniejsze bitwy, nowe wydarzenia i wreszcie zupełnie nowe Dominium – to najważniejsze nowości, jakie przynosi Wind of Changes, dzisiejsze rozszerzenie do darmowej gry MMORPG Alldos Online.
Twórcy gry szczególną uwagę zwracają na zmiany koniec dotychczasowych walk o sektory mapy Dominium. Nowy system ma być bardziej sprawiedliwy i ma pozwolić wszystkim na udział w zmaganiach z gildiami na podobnym poziomie.

Co to oznacza?
Że wynik bitew jest trudniejszy do przewidzenia, a gildie nie będą mogły stosować dłużej nieuczciwych strategii unikając walki czy odnosić korzyści z samego przebywania we właściwym miejscu, we właściwym czasie.

Nowością jest także wydarzenie PvP: Szkarłatny Bastion. Tu w starciach może uczestniczyć do 30 graczy na różnych poziomach i z różnej jakości ekwipunkiem. W jednej drużynie znajdzie się 6 graczy z najlepszym ekwipunkiem. Reszta trafi do drugiej drużyny. Takie potyczki będą rozgrywane dwa razy dziennie.

Po wprowadzeniu Wind of Changes gracze będą też mogli wypróbować możliwości innych klas bez konieczności tworzenia nowej postaci całkowicie od podstaw. A to za sprawą wspomnianego Zmieniacza Istoty Rzeczy.
Tradycyjnie też nowe rozszerzenie wprowadza szereg zmian pomniejszych, usprawnień (w stylu odświeżony system poczty) i modyfikatorów.

Wszystko razem wygląda mniej więcej tak:

Zdjęcia

  • Allods Online: Wind of Changes
  • Allods Online: Wind of Changes
  • Allods Online: Wind of Changes
  • Allods Online: Wind of Changes
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy