Allods Online: Nowe Horyzonty. Dziś premiera

Allods Online: Nowe Horyzonty

Allods Online: Nowe Horyzonty - tak prezentują się Najemnicy

Nowe Horyzonty, czyli aktualizacja gry MMO Allods Online to, w największym skrócie, nowi przeciwnicy i nowe lokacje. A na dodatek specjalne wydarzenie.
Nowe Horyzonty to pełna aktualizacja zawartości dla polskiej wersji darmowej gry Allods Online. A to oznacza osiem nowych allodów, strefy walki 9vs9 i system Najemników.
Na czym polega ten ostatni?

Dzięki niemu każdy bohater na co najmniej ósmym poziomie może zatrudnić rzeczonych najemników. Ci wesprą go w walce. Do wyboru jest sześciu najemników; każdy o zróżnicowanej charakterystyce bojowej. Drak Zabijaka to klasyczny tank. Wiedźma świetnie nadaje się do osłabiani/unieruchamiania przeciwników, itd. Nowe Horyzonty dodają jeszcze sektor Astralny, który ma się świetnie nadawać do Wojen Handlowych

A z okazji premiery aktualizacji jest jeszcze event Zaloguj się, by wygrać. Wydarzenie rozpoczyna się jutro, a kończy 3 października. Wszyscy, którzy zalogują się do gry w tym czasie, będą mogli wygrać aż sto Drobin Światła dziennie.

Zdjęcia

  • Allods Online: Nowe Horyzonty
  • Allods Online: Nowe Horyzonty
  • Allods Online: Nowe Horyzonty
  • Allods Online: Nowe Horyzonty
  • Allods Online: Nowe Horyzonty
Komentarze
AMOK
AMOK czw., 2012-09-13 07:15

Gdyby nie studia

Ehh gdybym nie musiał uczyć się do egzaminu poprawkowego na pewno zobaczyłbym na własne oczy co się w Allodsie pozmieniało, a tak to cóż... brak czasu :)