Allods Online: Co i jak można tu robić

Allods Online

Allods Online to darmowa gra MMO, która już wkrótce doczeka się polskiej wersji językowej.

Fot. Redakcja gra.pl

Allods Online to darmowa gra MMO. Sami twórcy określają jako połączenie fantasy i space opery. Ale najważniejsza wiadomość jest taka, ze gra już wkrótce doczeka się polskiej wersji językowej.
Zarys fabularny jest taki: planeta Sarnaut swego czasu była tętniącym życiem i pełnym harmonii światem. Wszyscy byli tu szczęśliwi i na nic nie narzekali. Jednym słowem: nuda. Na szczęście przyszedł Wielki Kataklizm i rozerwał całą planetę na dziesiątki tytułowych allod'ów: to różnej wielkości fragmenty planety dryfujące w przestrzeni astralnej.Nad tym, by cokolwiek mogło teraz funkcjonować, czuwają teraz strażnicy Sarnaut. I mają co robić: wynalezienie podróży astralnych rozpoczęło wyścig zbrojeń i wojnę o kolejne; nie odkryte jeszcze allody. Tak dochodzimy do statków astralnych.

Te pozwalają podróżować między poszczególnymi allodami, a są też bazami, gdzie gracze mogą handlować. Statki są dowodzone przez załogi graczy, przy nieodłącznej pomocy goblińskich techników, odpowiedzialnych za utrzymanie funkcji mechanicznych statku. Każdy gracz ma, rzecz jasna, swoją funkcję: nawigator, mechanik, etc.

Na graczy czeka zaś 37 różnych allodów. Wybierac można też z pośród 34 dostępnych klas i 6 różnych ras. Niezależnie od tego, kim gramy, możemy dobić 51 poziomu doświadczenia. A te zdobywamy np. za wykonywanie zadań (na chwile obecną jest ich ponad 3500) i walkę ze stworami. Tych ostatnich tez nie brakuje – jakieś 300 gatunków.

W Allods Online można grać samemu, w grupie, albo w takich trybach jak Frakcja vs. Frakcja, Gracz vs. Gracz oraz Statek kosmiczny vs. Statek kosmiczny.

Grę możecie pobrać tutaj, a wygląda ona tak:

Zdjęcia

  • Allods Online
  • Allods Online: Co i jak można tu robić
  • Allods Online: Co i jak można tu robić
  • Allods Online: Co i jak można tu robić
  • Allods Online: Co i jak można tu robić
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać