Alien Rage: Data premiery i nowy zwiastun (wideo)

Alien Rage

Alien Rage, czyli nabijanie licznika w ruinach kosmicznej bazy

Data premiery to 24 września. A na zwiastunie jest historia w pigułce, kosmiczna baza, mnóstwo statków, wielki mech i nasz wielki bohater. Warto się zainteresować polską grą Alien Rage?
Polską, bo robi ją studio CI Games (niegdysiejsze City Interactive), które znane jest przede wszystkim z dwóch gier Sniper: Ghost Warrior.

Alien Rage to jednak skromniejsza produkcja – bez takiego budżetu, jak w przypadku ostatniego Snipera, bez silnika graficznego CryEngine 3 i bez „pudełkowej” premiery, bo Alien Rage będzie dostępny tylko w dystrybucji cyfrowej na Xbox 360, PlayStation 3 i PC już 24 września.

Co to w ogóle za gra?
Kosmiczna strzelanka w starym stylu, czyli z wielkimi giwerami, wielkimi przeciwnikami i punktami naliczanymi za co efektowniejsze akcje.
Punkty będzie można zdobyć na 14 planszach za pomocą 10 broni (każda z alternatywnym trybem ognia). Niezależnie od wszystkiego, cel na każdym poziomie będzie właściwe ten sam: przedrzeć się przez hordy przeciwników i na końcu rozprawić się z bossem. A do tego jest nawet fabuła, w którą wprowadza nas dzisiejszy trailer. Wszystko kręci się wokół promethium, niezwykle potężnego pierwiastka. Ten może zapewnić energię dla całej planety. Albo ją unicestwić…

Zdjęcia

  • Alien Rage
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy