Alien: Isolation to teraz Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja/Alien: Isolation

Amanda Ripley, bohaterka gry Obcy: Izolacja

A to oznacza, że okrzyki przerażenia przeczytamy w naszym rodzimy języku i na wszystkich platformach, bo gra Obcy: Izolacja ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej.
Polski wydawca gry - Cenega Poland - od pewnego czasu tłumaczy coraz więcej tytułów gier. Już niedługo zagramy w Murdered: Śledztwo zza grobu (Murdered: Soul Suspect) czy Śródziemie: Cień Mordoru (Middle-Earth: Shadow of Mordor). Teraz to samo stało się z intrygująco zapowiadającym się survival horrorem, czyli Alien: Isolation.

Gra Obcy: Izolacja swoją premierę ma mieć 7 października. Ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360. I wszędzie będzie można zagrać w polskiej, kinowej wersji językowej. A skoro już mówimy o szczegółach, to polonizacja będzie dziełem nie polskiego dystrybutora, a światowego wydawcy, którym w tym przypadku jest SEGA.

A czy w ogóle warto czekać na nowego Obcego, skoro ten ostatnio nie miał szczęścia do dobrych gier?
Na razie wiele wskazuje na to, ze tak. Co prawda studio, które nad grą pracuje nie ma wielkiego doświadczenia w straszeniu i grach akcji. To w końcu Creative Assembly znane przede wszystkim z serii gier strategicznych Total War. Ale pomysły na nowego Obcego mają niezłe.

Obcy: Izolacja to survival horror wzorowany na filmie Ridleya Scotta w 1979 roku. Zarówno pod względem klimatu jak i wizualnej oprawy gry.
Wcielimy się w Amandę, córkę znanej z filmów Ellen Ripley i... spróbujemy przeżyć. Obcy będzie tylko jeden, ale my będziemy właściwie pozbawieni broni po za detektorem ruchu. Trzeba będzie znajdywać przedmioty, które pozwolą nam przeżyć, trzeba będzie kombinować i szukać schronienia.

- Reakcje, jakie do nas docierały, były po prostu niesamowite: od krzyków i wrzasków po zimny pot i mocne bicie serc. To gra o Obcym, w jaką zawsze chcieliśmy zagrać i nie możemy się doczekać, aż tej jesieni wszyscy będą mogli w nią zagrać - skromnie zapowiada Alistair Hope, Creative Lead w Creative Assembly.Dowiedz się więcej o grze Obcy: Izolacja

Zdjęcia

  • Obcy: Izolacja/Alien: Isolation
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy