Alien: Isolation. Siedem minut strachu (wideo)

Alien: Isolation

Amanda Ripley, bohaterka gry Alien: Isolation

1 – tylu będzie przeciwników w tej grze. Problem w tym, że my nie będziemy mieli żadnej broni, a tym jednym przeciwnikiem będzie Obcy w szczytowej formie. Gameplay z gry Alien: Isolation.
Ostatnimi czasy seria Alien nie miała szczęścia do gier. A to jakąś grę anulowano, a to jakaś gra okazała się kompletnym niewypałem. Tym razem jest szansa na inny efekt końcowy. Szansa spora, bo pierwsze informacje o Alien: Isolation są intrygujące.

Naszą bohaterką będzie Amanda Ripley, córka Ellen Ripley znanej z filmów. Razem z Amandą trafimy na mało zatłoczoną stację kosmiczną uzbrojeni właściwie tylko w czujnik ruchu… i to wszystko. Żadnych działek, żadnych karabinów. W ogóle żadnej walki. W tej grze główną rolę ma odgrywać nieustające poczucie strachu i osamotnienia. I pewnością, że w każdej chwili możemy trafić na tego jednego Obcego.
Zbudowaniu takiej atmosfery ma służyć wizja artystyczna samej stacji (szybko przywodząca na myśl pierwszą część filmowej sagi), gra świateł i niepokojące dźwięki.

Jak to wyjdzie w praktyce?
Serwis IGN mógł już to sprawdzić, czego efektem jest 7-minutowy gameplay z gry Alien: Isolation.Gra Alien: Isolation trafi na PC, PlayStation 4 i 3 oraz Xbox One i 360. Kiedy? W tym roku, ale dokładna data premiery nie jest znana. Grę tworzy studio Creative Assembly znane z serii Total War.

 

Zdjęcia

  • Alien: Isolation
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy