Alan Wake’s American Nightmare: Tanio, po polsku i na PC

Alan Wake’s American Nightmare

Fot. Redakcja gra.pl

Samodzielny dodatek do gry Alan Wake ukaże się na przełomie lipca i sierpnia. Będą polskie napisy i dwie wersje do wyboru: pudełkowa i cyfrowa.
Alan Wake's American Nightmare na PC ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej. Cena: 29,99 złotych (wersja cyfrowa będzie dostępna na platformie muve digital).

Alan Wake's American Nightmare to samodzielny dodatek do gry Alan Wake, ktorej PC-towa premiera miał miejsce nie tak dawno temu (szczegóły znajdziecie tutaj).

W kampanii dla jednego gracza poznamy historię naszego bohatera, który trafia do niewielkiej miejscowości gdzieś w Arizonie, nieopodal słynnej drogi międzystanowej Route 66. I szybko odkrywa, że trafił... do serialu Night Springs, do którego pisał kiedyś scenariusze.

Co gorsza, w miasteczku grasuje też jego sobowtór w postaci mr. Scratcha. To seryjny mordercą o nadprzyrodzonych zdolnościach.

Dodatkową atrakcją gry jest też tryb Fight till Dawn. Tu gracze mają, zdawałoby się, proste zadanie: przetrwać do świtu. Łatwo nie będzie, bo przez całą noc będą naw atakować kolejne zastępy wrogów.

Zdjęcia

  • Alan Wake’s American Nightmare
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać