Alan Wake’s American Nightmare: Jeszcze więcej mroku

Alan Wake’s American Nightmare
I to już w piątek. Alan Wake’s American Nightmare to samodzielny dodatek. Jest stary bohater – czyli Alan Wake, ale jest też nowa historia, nowe miasto i nowy tryb gry.
Rzecz dzieje w małym miasteczku w świecie serialu Night Springs (który mogliśmy poznać oglądając programy telewizyjne w grze Alan Wake). Naszym głównym przeciwnikiem jest niejaki Scratch, nasz sobowtór. Zły sobowtór o nadprzyrodzonych zdolnościach. A to oznacza jeszcze więcej przeciwników opętanych mrokiem.

W tym dodatku – w przeciwieństwie do podstawowego Alana czy wydanych doń DLC Pisarz i Sygnał – Finowie ze studia Remedy mniejszą wagę przywiązywali do fabuły czy starannej narracji. Tu liczy się przede wszystkim walka.

Zwłaszcza w trybie Fight till Dawn, w którym trzeba przetrwać kolejne fale szturmujących opętanych. Na szczęście twórcy dorzucili też nieco nowych narzędzi do arsenału:Premiera (PC) Alan Wake's American Nightmare: w piątek, 3 sierpnia. Cena: 29,99 złotych. 

Zdjęcia

  • Alan Wake’s American Nightmare
Komentarze
AMOK
AMOK wt., 2012-07-31 18:33

Szkoda

Szkoda, że autorzy postawili na bezmyślną nawalankę bo to właśnie fabuła w Alanie przyciąga najbardziej, dlatego dodatek sobie odpuszczę, a z niecierpliwością czekam na Alan Wake 2.

ZicZac
ZicZac wt., 2012-07-31 18:43

nie mniej warto autorów

nie mniej warto autorów pochwalić za to, że zrobili cos innego niż w AW i dwóch DLC. Nie musi się to wszystkim podobać, ale przynajmniej jest coś innego.

Polecamy