AION: Polska wersja językowa już wkrótce (wideo)

Gra AION

Według danych wydawcy, w AION gra obecnie ponad 3 500 000 graczy.

A dokładnie: 31 lipca. Tego dnia AION, czyli darmowa gra MMO dostanie polską wersję językową. A to nie koniec dobrych wiadomości dla coraz większej liczby graczy podróżujących po świecie Atreii.
31 lipca ruszy polski serwer gry AION. Do tego będzie polska strona gry (która po części już działa, a znajdziecie ją TUTAJ), wsparcie społeczności i pomoc techniczna. Niemniej polscy gracze będą mogli za pomocą polskojęzycznego klienta logować się na angielskim serwerze i kontynuować swoją grę w zlokalizowanej wersji.

– Naszym celem jest udostępnienie gry AION wszystkim graczom z różnych krajów w jak najwyższej jakości. Dzięki nowym wersjom językowym dotrzemy do większego grona graczy, którzy będą mieli możliwość poznawania fascynującego świata Atreii w swoim rodzimym języku – podkreśla Volker Boenigk z Gameforge, wydawcy gry AION.

A już w sierpniu gra doczeka się jednej z największych aktualizacji (4.0) w swojej historii z nowymi klasami postaci, obszarami i masą pomniejszych zmian, które prezentują się mniej więcej tak:

Zdjęcia

  • Gra AION
  • Gra AION
  • Gra AION
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać