Aion: Co nowego w wersji 4.0? (wideo)

Kategorie: Tagi:
Gra Aion

Jak widać twórcy gry Aion wychodzą z dość powszechnego założenia, że najlepszym strojem do walki w podziemiach są krótkie spódniczki i szpilki.

Nowości jest całkiem sporo – podwyższony poziom bohatera, nowe obszary, nowe klasy postaci… A co ważniejsze: darmowa gra Aion w wersji 4.0 jest już dostępna.
Aion to darmowa gra MMO tworzona przez studio NCSoft, które na swoim koncie ma także Lineage.
Gra od niedawna jest dostępna w polskiej wersji językowej. Rzecz dzieje się Atrei, a całość jest utrzymana w klimacie fantasy.

Najnowsza aktualizacja wprowadza do gry sporo zmian. Podniesiono – do 65 – maksymalny poziom bohatera. Dodano trzy nowe obszary i dwie nowe klasy: Inżyniera i Artystę.
Inżynier specjalizuje się w nauce i technice, a przeciwników likwiduje głównie z dystansu, korzystając ze wzmocnionych eterem broni palnych. Po osiągnięciu 10 poziomu inżynier awansuje do klasy strzelca walczącego za pomocą precyzyjnych, szybkostrzelnych rewolwerów lub potężnych dział eterowych.
A Artysta walczy za pomocą instrumentów, czy raczej wygrywanych na nich melodii. Na 10 poziomie artysta zostaje bardem.
Nowe obszary to kraina Katalam podzielona na trzy obszary (plus podziemia).

Warto też wspomnieć o zmianie dla początkujących graczy: obniżono poziom doświadczenia wymaganego przy awansowaniu na pierwszych poziomach.

A tak prezentują się nowe klasy w grze Aion, czyli Inżynier i Artysta:
Zdjęcia

  • Gra Aion
  • Gra Aion
  • Gra Aion
  • Gra Aion
  • Gra Aion
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać