Agents of Mayhem: Źli kontra jeszcze gorsi (wideo)

Agents of Mayhem

Agents of Mayhem

Fot. Volition

Coś dla tych, którym podobały się ostatnie części Saints Row, ale chcieliby pograć w coś trochę innego. I coś dla tych, którzy chcieliby poznać szczegóły polskiego wydania gry Agents of Mayhem.
Studio Volition ma na koncie dwie udane serie gier.
Pierwsza to Red Faction, gdzie największe wrażenie robiła wydana w 2001 roku część pierwsza (Red Faction: Guerrilla sprzed ośmiu lat też była niczego sobie).

Druga seria to Saints Row, zwłaszcza The Third (i w nieco mniejszym stopniu część 4), czyli GTA na wesoło. Najnowsza pro-dukcja studia mocno zresztą ten ostatni przypomina.

Akcja gry Agents of Mayhem przeniesie nas do futurystycznego Seulu. Tu będziemy dowodzić trzyosobowymi grupami tytułowych agentów. Do wyboru będzie ich w sumie 12 (każdy rzecz jasna z własnym unikalnym uzbrojeniem, wyglądem, etc). W trakcie akcji możemy się między zabraną na daną misję trójką dowolnie przełączać, a po drodze rozwijać ich umiejętności.

A po co to wszystko?
By powstrzymać miejscowy czarny charakter. To doktor Babilon stojący na czele Legionu. Wszystko w stylu znanym z Saints Row:


Grę Agents of Mayhem w Polsce wyda Wydawnictwo Techland. Będzie polska, kinowa wersja językowa na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Będzie też wydanie specjalne (szczegóły mamy poznać już wkrótce), a już jest dodatek dla zamawiających grę przed premierą (ta została zaplanowana na 18 sierpnia).
To zestaw 6 strojów dla naszych agentów.

Agents of Mayhem 

Zdjęcia

  • Agents of Mayhem
  • Agents of Mayhem
  • Agents of Mayhem
  • Agents of Mayhem
  • Agents of Mayhem
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać