Agents of Mayhem: Oddział Ostrzału w akcji (wideo)

Agents of Mayhem

Premiera gry Agents of Mayhem - na PC, PlayStation 4 i Xbox One - została zaplanowana na 18 sierpnia

Fot. Volition

Scheherazade, Oni i Pierce Washington, czyli Oddział Ostrzału. Atakują strachem, mieczem i muzyką. Będą dostępni od 18 sierpnia, czyli od dnia premiery gry Agents of Mayhem.
Tytułem wstępu: akcja gry Agents of Mayhem została ulokowana w bardzo kolorowej i nieco futurystycznej wersji Seulu. Miasto ma spore kłopoty, bo zostało opanowane przez Doktora Babilona i jego Legion. Tylko tytułowi agenci organizacji Mayhem mogą tu coś wskórać.

W grze będziemy kierować trójką takich agentów. Wcześniej twórcy ze studia Volition zaprezentowali między innymi Szrapnele czy Brandową Brygadę. Pora na Oddział Ostrzału.

Taj, jak i w przypadku poprzednich trójek, tak i tu każdy z agentów ma swoje unikalne podejście do walki. Scheherazade to zabójczyni posługująca się mieczem albo sztyletami i bardzo chętnie korzystająca z umiejętności znikania.

Oni dzięki swojej masce roztacza wokół aurę strachu, co osłabia morale przeciwników.
Jest też Pierce Washington. To raper urodzony w Stilwater (miasto znane z gier z serii Saints Row, co akurat nie dziwi, bo za wszystkie gry odpowiada to samo studio).
Pierce korzysta przede wszystkim z klasycznego karabinu, ale potrafi też walczyć za pomocą muzyki (dla pamiętających Dubstep Gun z Saints Row 4 nie będzie to chyba zbytnim zaskoczeniem).

Cała trójka w akcji prezentuje się tak:

 

Zdjęcia

  • Agents of Mayhem
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać