Age of Wulin: Otwarta beta dla mistrzów kung-fu

Age of Wulin

Age of Wulin: trening czyni mistrza

Age of Wulin to darmowa gra MMO, w której wszystko kreci się wokół wschodnich sztuk walki. Takie połączenie Klasztoru Shaolin z Domem Latających Sztyletów. Czy wyjdzie z tego coś rozsądnego?
18 lipca rozpocznie się otwarta beta gry Age of Wulin.
To oznacza, że będzie można rozpocząć proces sprawdzania obietnic złożonych przez twórców. A tych trochę się uzbierało..,

Akcja Age of Wulin rozgrywa się w Imperialnych Chinach. Podstawą jest wybrana – jedna z ośmiu – szkoła walki, która umożliwi nam rozwój naszego stylu walki i co raz bardziej wymyślnych ciosów. Wszystko się przyda. Dość powiedzieć, że tworząca grę ekipa Snail Games zapowiada wielkie bitwy gildii, w których udział będzie mogło brać nawet 1300 graczy naraz.

Wybór szkoły do nie wszystko. Trzeba się będzie też zdecydować na jedną z 17 profesji. Te są związane na przykład z wytwórstwem czy zbieractwem, ale są także wolne zawody. Kowale, kucharze szykujący posiłki wpływające na umiejętności, rybacy... standard. Ale można też zostać hazardzistą albo muzykiem.

Nie zabraknie też zajęć dla gildii, które będą mogły przejąć kontrole nad zamkiem, w których będzie można budować (i udoskonalać) biblioteki czy areny treningowe.
Do tego
setki wydarzeń, lochów i zadań...

Szczegóły otwartej bety i samą grę znajdziecie tutaj.


Age of Wulin
Age of Wulin
Age of Wulin
Age of Wulin

Zdjęcia

  • Age of Wulin
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać